Przekazanie akcesoriów do Schroniska w Nowodworze w ramach projektu „KRZYWDZIE BRACI MNIEJSZYCH MÓWIMY – NIE !

W ramach projektu ,,KRZYWDZIE BRACI MNIEJSZYCH MÓWIMY – NIE ! ” złożonego i realizowanego przez Fundację,,Wczoraj i Dziś dla Jutra”, a sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020, zostały zakupione 3 klatki transportowe, 500 szt obroży w różnych rozmiarach i 240 szt smyczy.

Akcesoria zostały przekazane przez przedstawiciela Fundacji – Małgorzatę Zdzienicką na ręce Alicji Lemieszek Brodziak przedstawiciela ,,Wolontariatu schroniska dla psów w Nowodworze”. Smycze i obroże są bardzo potrzebne na sobotnie spacery w schronisku, a klatki na wypadek potrzeby izolowania jakiegoś pieska. Wartość przekazanych akcesoriów to kwota 8200 zł. Życzymy,aby dobrze służyły Wolontariuszom przy ich pracy z pieskami. Ideałem byłoby, aby nie były potrzebne,aby w schronisku nie było ani jednego pieska ani kotka. Ale na taką sytuację musimy jeszcze poczekać.

 

0 comments on “Przekazanie akcesoriów do Schroniska w Nowodworze w ramach projektu „KRZYWDZIE BRACI MNIEJSZYCH MÓWIMY – NIE !Add yours →

Dodaj komentarz